Baiļu apļi - Dalībnieki

Eži!

Notikumi

P O T C P S S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 

Uzvārds Vārds Dzimšanas dati Komanda Klase
Liepa Pēteris 10.05.1994. ZVOC V18
Brencis Rodrigo 16.05.2008. Individuāli V6
Priedeslapa Ainārs 26.09.1972. Individuāli V40
Kazaine Iveta 14.02.1980 Smiltene T
Geduševa Anete 1.03.1993 ZVOC T
Homko Dainis 2.07.1984 Individuāli TV
Āboliņš Arnis 7.12.1974 Individuāli VE
Eglītis Daniels 14.04.1999 B.X.C.X/Gandrs TV
Bogdnovs Jānis 27.05.1964 Individuāli V40
Bāliņš Andis   Valmieras Piens TV
Balode Anda   Valmieras Piens TS
Breške Dzintars 20.02.1974 Limbaži TV
Apinis Mārtiņš 5.01.1989 Vidzemes Mērnieks VE
Tālbergs Kaspars 12.11.1971 Baltijas Papīrs V40
Jānis Melbārdis 27.01.1978 EŽI VE
Stupelis Kaspars 07.07.1982 My Sport VE
Kampuss Egils 24.05.1991 ZVOC VE
Šteinbergs Artis 28.09.1988 Individuāli VT
Baumane Laila 24.11.1962 Individuāli ST
Vītols Aigars 04.08.1960 Individuāli VT
Lērme Ints 16.07.1975 Vidzemes Mērnieks VE
Spalviņš Agris 21.05.1962 Rauna V50
Bērziņš Jānis 7.12.1986 Vidzemes Mērnieks VE
Stankēvičs Sarmis 8.09.1972 Vidzemes Mērnieks V40
Aleksejevs Dainis 22.09.1968 Vidzemes Mērnieks V40
Tālbergs Emīls 26.01.2008 Baltijas Papīrs V10
Rērihs Dzintars 1.04.1984 VSK Noskrien VE
Heinols Māris 07.04.2001 ZVOC V12
Zaļupe Kristaps 12.07.1976 OC "Limbaži" V40
Ceriņš Kristaps 12.05.1982 Individuāli VE
Zaļupe Sergejs 24.12.1952 OC "Limbaži" V60
Vītols Jānis 31.03.1989 Individuāli VT
Ceplīte Linda 4.07.2000 Individuāli S15
Ceplītis Guntars 27.07.1969 Individuāli V40
Ceplīte Dana 21.10.1968 Individuāli S40
Aleksējevs Vairis 28.02.1993 DAKO VE
Zviedris Nauris 16.07.1989 VELOPROFS VE
Zviedre Ineta 8.05.1966 Valmiera S40
Broks Armands 3.11.1982 Individuāli VT
Broka Gerda 22.05.2008 Individuāli S6
Zosh Martins 19.04.2003 Individuāli S10
Zonne Oskars 23.12.1981 acaabols VE
Krievāns Agris 14.06.1986 Pēdu nav VE
Kronbergs Agris 15.07.1948 Priekuļi V60
Meļķe Indra 22.08.1979 Individuāli ST
Meļķis Māris 3.01.1984 Individuāli VT
Jenerts Jānis 21.05.1981 Citiem slīd ļoti labi, bet nekas vēl nav zaudēts VE
Čerņevska Lauma 27.02.1985 VSK Noskrien SE
Bitainis Zigfrīds 1950 Priekuļi V60
Ezeriņš Gints 1965 Rauna V50
Strazdiņš Uģis   veikals.ezi.lv/Cēsis V40
Strazdiņa Aiga   veikals.ezi.lv/Cēsis SE
Strazdiņš Artis   veikals.ezi.lv/Cēsis V12
Čukurs Emīls 4.08.2007 Smiltene S6
Čukure Alise 21.08.2003 Smiltene S10
Rukkalns Juris 17.05.1956 Individuāli V50
Rukkalne Vizbulīte 1.02.1951 Individuāli S60
Ābrams Atis 1956 Valmiera V50
Kaņepe Dagnis 1970 Meridiāns V40
Logins Aivars 22.08.1961 Individuāli V50
Kanašniece Sarmīte 15.12.1956 Individuāli ST
Plotnieks Jānis 14.03.1971 Handicap VT
Plotniece Ruta 10.05.1969 Handicap ST
Plotnieks Ričards 24.07.2005 Handicap V10
Zeidaks Didzis 23.08.1969 Handicap VT
Gulbe Kaija 18.01.1972 Handicap ST
Zeidaka Adele 7.01.2006 Handicap S10
Leimanis Mārtiņš 6.12.1978 Individuāli V40
Karsa Katrsīna 19.12.2001 Sporta skola arkādija S12
Rozītis Andris 16.12.1978 Virsotne/MARMOT VE
Treimanis Mārcis 20.06.1980 Krītiņu banda VE
Simsons Aldis 4.10.1964 MTB Priekuļi V40
Simsons Arvis 31.05.1995 MTB Priekuļi V18
Simsons Gusts 20.12.2002 MTB Priekuļi V12
Harkins Dzintars 14.04.1975 Individuāli V40
Veits Toms 9.02.1978 A2 V40
Harkina Karīna 18.07.2000 Individuāli ST
Kalniņš Uldis 18.11.1969 Individuāli V40
Zobena Dina 24.04.1975 Purva Bridējs S40
Krūmiņa Ieva 4.01.1993 Purva Bridējs SE
Skrastiņa Rita 14.08.1972 Individuāli ST
Āboltiņš Toms 17.11.1982 Mazsalaca VT
Sebris Silvestrs 1996 Limbažu/Salacgrīva NSS V18
Ozoliņš Raivis 1996 Limbažu/Salacgrīva NSS V18
Brunēvics Hedijs 1996 Limbažu/Salacgrīva NSS V18
Segliņš Rūdolfs 1996 Limbažu/Salacgrīva NSS V18
Andžs Edgars 1997 Limbažu/Salacgrīva NSS V18
Vilde Aldis 1997 Limbažu/Salacgrīva NSS V18
Ciršs Dāvis 1997 Limbažu/Salacgrīva NSS V18
Landsmanis Linards 1997 Limbažu/Salacgrīva NSS V18
Podenskis Aleks 1977 Limbažu/Salacgrīva NSS V18
Cirša Sabīne 1999 Limbažu/Salacgrīva NSS S15
Krūmiņš Armands 1999 Limbažu/Salacgrīva NSS V15
Dreimane Santa 1999 Limbažu/Salacgrīva NSS S15
Dreimane Monta 2001 Limbažu/Salacgrīva NSS S12
Brunēvics Reinis 2002 Limbažu/Salacgrīva NSS V12
Rozanova Kitija 2003   S10
Vaļska Ieva 2003   S10
Sproģe Matilde 2003   S10
Bajārs Kristers 2003   S10
Bajārs Arnolds 2003   S10
Bečers Līgonis 1956 Valmiera "Straume" V50
Kāruliņš Kaspars 1982 Vecpiebalga VE
Gercāns Sandris 1973 Valmiera VT
Breške Dzintars 1974 Limbaži VT
Keziks Andris 1984 Valmiera VE
Višņevskis Haralds 2001 ZVOC V12
Aleksejevs Vladimirs 1962 Valmiera V50
Kūlis Māris 1962   TV
Klapenkovs Vladislavs 1996 AK STRAUME V18
Zviedris Artis 1966 Valmiera V40
Meļņikovs Krišs 1999 AK STRAUME V15
Celmiņš Ritvars 1991 Valmieras pagasts VE
Kokoreviča Inese 1984 Brenguļi SE
Žukovskis Ints 1970 SK Kocēni V40
Esītis Mareks 1980   VE
Bērziņš Mārcis Miķelis 2003   V10
Bērziņa Inga 1975   TS
Bērziņš Ivars 1970   TV
Gailītis Aivis 1969   TV
Putniņš Emīls 2000 AK STRAUME V15
Rulle Arta Renāte 2000 ZVOC S15
Kokorevičs Edgars 1987 KOKO TEAM VE
Vimba Henrijs 1992 Vidzemes Mērnieks VE
Vimba Terēze 1991 Vidzemes Mērnieks SE
Jānis Vimba 1969 Vidzemes Mērnieks V40
Melbārde Dace 08.08.1951   TS
Čepule Kristiāna 2006 SPII "Bitīte" S10
Jēgers Alens 2007 SPII "Bitīte" V6
Ismailovs Deivids 2006 SPII "Bitīte" V10
Liberts Ričards 2006 SPII "Bitīte" V10
Voithovskis Dāvids 2005 SPII "Bitīte" V10
Pogulis Artūrs 2006 SPII "Bitīte" V10
Vīksna Jānis 2006 SPII "Bitīte" V10
Kliņģeris Arvils - Ādams 2007 SPII "Bitīte" V6
Apinis Edgars 2008 SPII "Bitīte" V6
Pētersons Toms 2006 SPII "Bitīte" V10
Bērzinš Dāvids 2006 SPII "Bitīte" V10
Riža Jēkabs 2006 SPII "Bitīte" V10
Misika Daniela - Marta 2007 SPII "Bitīte" V6
Oļševska Džūlija - Meja 2007 SPII "Bitīte" V6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pievienot komentāru

Filtered HTML

  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.

Plain text

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.