Ežu vasara

Eži!

Notikumi

P O T C P S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Šī vasara mums Ežos bijusi tāds 'Lielo pārmaiņu laiks' - nākuši klāt un sevi pierādījuši daudz jauni censoņi, esam sagaidījuši savā pulkā pavisam mazos Ežukus, un, protams, visu savu iedzīvi pārcēlām uz citām telpām!

Šogad, vasaras sezona, tā pavisam negaidīti iegriezās jau maijā un tā, vienā lielā notikumu virpulī, tā turpina griezties līdz pat šim brīdim, patiesībā, tikai tagad atrodas kāds brīvs brītiņš, lai atskatītos un atcerētos to, kā nu mums ir gājis!

 

Kā jau iepriekš minēju viss sākās jau maijā, kad Ežos gaismas sāka neizdegt līdz pat vēlai vakara stundai! Varētu teik, ka pie mums vasarā ir kā īstenā kolhozā - puišiem, puiši darbi, meitenēm - meiteņu. Kamēr puiši noliktavā krāso, zāģē, metina (kas, kā vēlāk izrādijās nopietni ietekmē pārējo darbu birojā), tikmēr meitenes pa papīriem, printeriem un laminatoriem. Protams, visklasiskākā vasaras situācija bija tāda, ka pulksetns ir 2 naktī un pēkšņi saprotam, ka papīrs vai laminējamās plēvītes ir beigušās... Šeit nu jānovērtē meiteņu lieliskā solidarizācija, kad kopīgiem spēkiem, pa visām kastēm rakājoties, vienmēr viss nepieciešamais tika atrasts. Un jā..., manuprāt, tas vissirsnīgākais un skaistākais skaits bija tas, kad nakts vidū ienāktot birojā paveras skats, kur 5 meitenes cītīgi griež papīrus, laminē, ver striķīšus un, protams, čalo pilnīgi par neko.. :)

Protams, arī puišu darbs šogad ir pakāpies citā līmenī - inventāra sadalei tika organizētas speciālas sapulces (varbūt ne vienmēr tās nesa plānotos augļus, bet tomēr - uzslava par domas būtību!), kopīgās iepirkšanās reizes veikalos, gan apģērbu, gan skrūvju (jā, līdz ar šīs vasaras beigām mūsu tehniskajiem ir pilnībā skaidrs, kuros veikalos 'oldskūlīgāki' šortiņi un kuros lielākā legingu izvēle)! Ja salūzis buss, vai 'pēkšņi' atklājas, ka mašīnai, ar kuru jādodas uz pasākumu, nav jumta reliņi - tas viss tāda sīka vienība vien ir! - ja pie rokas kāda štrope vai mietiņš, viss vienmēr tiks atrisināts!

Runājot par šo vasaru noteikti nevar nepieminēt viesu namu "Mežrozes", kurš lielākajai daļai no Ežu brigādes vasaras periodā kļuvis gluži kā par otrajām mājām - katram jau savi darbi zināmi, gultas sadalītas un visa teritorija pazīstama kā savas mājas pagalms! Vienā brīdī pat sāka šķist, ka patiesībā dzīvojam "Mežrozēs" un uz pilsētu atbraucam tik iepirkt nepieciešamās lietas, un - atkal prom!

Un protams, protams, mūsu vislieliskāko muzikantu brigāde! Jā, šovasar esam atklājuši jaunus talantus mūsu tehnisko puišu galā, kuri vasaras griezumā iemācījušies spēlet akordeaonu (ir divi gabali - lēnais un ātrais) un ģitāru un paši sevi nodēvējuši "Par vislabāko muzikantu brigādi"!

 

Un tas viss, augšup minētais - no nedēļas uz nedēļu, no mēneša uz mēnesi! Šogad vairākkārt esmu dzirdējusi jautājumu - cik, tad īsti Jūs vasaras sezonā esat? Tā īsti laikam neviens neapņemas atbildēt uz šo jautājumu, jo šovasar esam pulcējuši ap sevi vēl daudz jaunu, atraktīvu un smaidošu cilvēku, kā arī protams, mūsu mīļie, uzticīgie, vecie, labie Ežu tiesneši, bez kuriem mūsu vasara vairs nav iedomājama!

 

Šogad atkal ir norealizēts neskaitāms pasākumu daudzums, iegūti kādi 10 milzu klēpji ar pozitīvām emocijām, izsmieta 3 gadu norma un aptuveni 20 reizes apbraukāta visa Latvija! Bet nekas jau nebeidzas - viss tikai turpina ritēt uz priekšu...!

 

Kristīne

Pievienot komentāru

Filtered HTML

  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Atļautie HTML tagi: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.

Plain text

  • HTML tagi nav atļauti.
  • Mājas lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.
  • Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.