AR JUMS JAU 17 GADUS!!!
LOOPPOOL
AKTĪVĀ ATPŪTA DABĀ
KORPORATĪVIE PASĀKUMI
RADOŠĀS DARBNĪCAS
KOMANDAS VEIDOŠANA
Drosmes tornis VELLS
AR JUMS JAU 17 GADUS!!!
LOOPPOOL
AKTĪVĀ ATPŪTA DABĀ
KORPORATĪVIE PASĀKUMI
RADOŠĀS DARBNĪCAS
KOMANDAS VEIDOŠANA
Drosmes tornis VELLS

Aktualitātes

Tuvojoties aukstajam gadalaikam un gadu mijai, aicinām uzņēmumus jau laikus sākt domāt par ziemas BALLĒM! Mēs palīdzēsim atrast gan norises vietu, gan piedāvāsim Jūsu vajadzībām piemērotāko scenāriju.
Esam izveidojuši jaunu komandas saliedēšanas spēļu lapu LOOPPOOL.LV. Saturīgas, aizraujošas un mūsdienīgas spēles komandas veidošanai, konferenču papildināšanai, semināra uzrāvienam, pilsētas apskatei vai pasākumiem ar draugiem un kolēģiem.
Pirms ierašanās pagrīdes KAZINO visi dalībnieki tiek rūpīgi pārmeklēti, lai kaislīgs un emociju pilns vakars var sākties! Tev nav jābūt izcilam kāršu meistaram, lai tajā piedalītos - galvenais ir smaids, azarts un mazdrusciņ veiksmes!
RADOŠĀS DARBNĪCAS
Mūsu RADOŠĀS DARBNĪCAS sniedz iespēju ar kolēģiem vai draugiem radoši izpausties sapņu ķērāju, perkusiju, koka piekariņu, smilšu glezniņu vai kādā citā darbnīcā, kur katrs darbnīcā pagatavoto vakaram izskanot var ņemt līdz kā suvenīru.
Tikai izkļūstot no komforta zonas ir iespējams sasniegt augstākus rezultātus! Piedāvājam uzņēmumu kolektīviem iepazīt sevi, izprast stiprās un pilnveidojamās puses KOMANDAS VEIDOŠANAS treniņā!
VELLS ir varoņdarbu tornis Siguldā, kur vienam pašam un kopā ar citiem gūt pārliecību par saviem spēkiem, iepazīt savu dziļāko potenciālu un piedzīvot nebijušu, varenu brīvības sajūtu. "Va' VELLS! Šajā trakulī jums noteikti jāuzkāpj!"
Ežu veikalos Valmierā un Cēsīs ziemas preču izpārdošana, lai varam izbaudīt sinoptiķu prognozēto otro ziemas sniega un aukstuma kārtu! Ja nepieciešams, puiši veikalā sniegts ekipējuma konsultāciju.

Notikumi

P O T C P S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31